POŠTOVNÉ ZDARMA!!!
při nákupu nad 3000 Kč

REMAEkoKom - Zelený bod
  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Základní informace
ZÁKLADNÍ INFORMACE

Náš internetový obchod je místem pravidelných nákupů odborníků i běžných uživatelů, kteří hledají kvalitní LED osvětlení. Zároveň je adresou, na které mohou řemeslíci, odborné firmy i široká veřejnost vždy výhodně a bez problémů nakoupit LED výrobky pro své domácnosti, kanceláře, hotely, restuarace, obchody a další bytové i nebytové prostory.

  • Náš sortiment se skládá z několika základních skupin, jejichž nabídka je neustále rozšiřována a upravována tak, aby splňovala náročné požadavky našich zákazníků. Pokud v nabídce výrobků nenaleznete ten, který by splňoval Vaše potřeby, zašlete nám prosím zprávu na adresu obchod@LEDproVas.cz, naší maximální snahou bude Vám nabídnout odpovídající náhradu nebo pro Vás požadovaný výrobek zajistit.
  • Samozřejmostí je 2-letá zaruka na veškeré výrobky nabízené naším eshopem www.LEDproVas.cz pro všechny  zákazníky, fyzické i právnické osoby. Veškeré naše LED osvětlení je certifikováno pro prodej v zemích Evropské unie, naše firma je plátcem veškerých poplatků spojených s importem, distribucí a prodejem LED osvětlení. Všechny tyto poplatky jsou již zahrnuty v ceně, našim zákazníkům tedy nabízíme vždy cenu konečnou bez jakýchkoli skrytých navýšení. 
  • Důležitou součastí našeho LED programu je nabídka interiérového a exteriérového LED osvětlení, ve které našim zákazníkům nabízíme designové výrobky s výhodným poměrem výkonu a ceny.Tyto skupiny výrobků jsou od samého počátku existence našeho eshopu jednou z jeho nejpopulárnějších částí. 
  • Naším cílem je informovat Vás o výhodách (a občas i nevýhodách) LED osvětlení a nabídnout Vám ekonomickou náhradu stávajícího osvětlení spojenou s co nejmenším zásahem do elektrického systému Vašeho bytu, domu, kanceláře nebo skladu. Naprostá většina našeho sortimentu nahrazuje konvenční zdroje přímo (to znamená, že například pouze vyšroubujete klasickou žárovku a místno ní našroubujete LED žárovku z našeho obchodu).
  • Pravidelně rovněž aktualizujeme sekci "Novinky", ve které Vám představujeme nové výrobky. Ideálním způsobem, jak zůstat neustále informován, je přihlášení k odběru novinek (přihlášení k odběru Newsletteru najdete ve spodní části menu na levé straně).
  • V případě Vašeho zájmu jsme připraveni vypracovat pro Vás světelnou studii uvažované změny osvětlení, kalkulaci návratnosti při instalaci LED zdrojů světla nebo podrobnou dokumentaci pro Váš projekt. Kontaktujte nás prosím na www.LEDproVas.cz nebo telefonicky na číslech 602 107 706 a 607 285 014.
Kontakt:
Logo
LED osvětlení skutečně pro Vás
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.